14 Şubat Sevgililer Günü mesajları! En hoş Sevgililer Günü bildirileri neler?

Şubat 14, 2021 by Yorum yapılmamış

14 Şubat’ın gelmesiyle büyük bir heyecan yaşanıyor. Aşkın ve sevginin günü olarak kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü gelip çattı. Çiftler, birbirlerine aldıkları sevgililer günü armağanlarını vererek birbirlerine aşk kelamları içeren kelamlar söyleyecekler.

Sevgilisine bu özel ve manalı günde, etkileyici kelamlar söylemek isteyenler için birçok sevgililer günü iletisi bulunuyor. Birçok çift, 14 Şubat’ta birbirine hoş kelamlar ve bildiriler göndermek için arama motorları üzerinden Sevgililer Günü iletilerini araştırıyor.

İşte, sizler için derlediğimiz 14 Şubat Sevgililer Günü için en hoş iletiler…

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ İLETİLERİ

Sesini duymak yüzünü görmek üzere değil, seni özlemek seni sevmek üzere değil! Hiçbir şey sevgililer günü yanında olmak üzere değil…Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum…Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bir yaz esintisinden daha büyülü, güneşten daha sıcak, bir çiçekten daha hoş, fakat en değerlisi, başıma gelen en âlâ şeysin. Seni seviyorum. Memnun sevgililer günü!

İnanılmaz, mükemmel ve çok ilham vericisin. Kalbime sahipsin. Keyifli sevgililer günü!

Aşık olmak yıldızlara bakmak üzeredir. Milyarlardan birini seçip ona gereğince uzun bakarsanız, öbürleri erir. Benim yıldızım sensin.

Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşk’a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.


Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar harika lakin herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Kimi aşklar okyanus üzeredir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

Bir hoşa, hoşluğunu hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en hoşu sevgililer günün kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun.


Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın derinliklerinde ki huzur üzeresin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi fakat sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Ömrümüzün her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ancak büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz daima yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Kaç sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Sevgililer günün kutlu olsun! Haydi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım kaç yıllara olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler bu türlü der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En pahalı hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.Etiketler: , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir