Çeşme’de Sevgililer Günü’e özel keman eşliğinde paket servisi

Şubat 14, 2021 by Yorum yapılmamış

Pandemi tedbirleri nedeniyle yalnızca paket servisle hizmet vermeye devam eden Çeşme’deki bir işletme, Sevgililer Günü’nde müşterilerine güzel bir sürpriz yaparak paket servislerini keman eşliğinde gerçekleştirdi.

MÜŞTERİLER ŞAŞIRDI

Paket servisine kemancı ile birlikte giden Selim Akbaykal müşterilerine siparişlerini kemancının çaldığı melodiler eşliğinde teslim ederken, müşterileri şaşkınlık yaşadı.

Akbaykal, müşterilerinin Sevgililer Günü’nü kutlayarak, istek ettikleri bir şarkıyı kemancının çalacağını, müziğe eşlik etmelerini rica etti. Sevgililer Günü sürprizinden mutlu olan konut sakinleri, sevinç içinde müziklere eşlik ettiler.

“MÜŞTERİLERİMİZE ROMANTİK BİR JEST YAPMAK İSTEDİK”

Selim Akbaykal, “Çeşme, eğlenceyi seven insanların buluşma noktası. Biz de Çeşme’de hizmet veren bir işletme olarak 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle müşterilerimize romantik bir jest yapmak istedik. Pandemi devrinde kapalı olan cümbüş yerlerinde çalışan müzisyenleri de unutmayarak, paket servisimizi romantik müzik eşliğinde yapıyoruz. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü bu biçimde kutlamayı ve müşterilerimize bu halde sürpriz yapmayı düşündük. Umarım müşterilerimizi mutlu etmişizdir.” dedi.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir